Mine-Serwer

Serwer Multi Player -- Skawinki City i Nowinki :P MINECRAFT


#1 2011-07-12 11:50:33

Daminnes

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 12
Punktów :   

Serwer...

Witam. Otóż razem z adminami (paroma nie wszystkimi) ustalilismy ze serwer powinien przejsc... (lekką xD) zmiane otóż z serwerem bez hamachi dałem sobie spokój , nie znam passów by coś tam zalatwic, ale stworzylem, stworzylismy nową mape - chwilowo w bazie testów.

ok chodzi o to ze przeniesiemy sie w minecraft-cie na nowa mape

bedzie niestety was to kosztowac  surowce, budynki które postawiliscie // zdobyliscie  a takze pieniadze (/money) . Wszelkie rzeczy związane z Minecraft-em rozpoczniemy od nowa, (kopanie, budowanie, kradzieże xD itp.) na przygotowanej juz mapie która nosi tytuł:

Skawinki



Mam nadzieje ze nie wywola to komplikacji. Powiem // zdradze ze na tej nowej mapie zobaczycie dodane pluginy, pare nowych urozmaicajacych rozgrywke oraz jkb to powiedziec... w pośredniaku byłeś ?? xD  ( jednak wszystko jest w bazie testów wiec nie gwarantuje niczego [jedynie pare nowych pluginow]).

nom... co mam jeszcze dodac ? xD może napisze krótko: Zapraszam wszystkich na nowoulepszona mape w Minecraftcie !!! xD


Pluginy które wgram na nowy serwer:



Permissions( czy jakos tam )  --- plugin dla mnie , nic nie wnosi do gry

iConomy --- Pieniądze w grze (komenda /money)

iConomyChestShop --- Handel , sklepy w grze

Spawn -- Dodaje komende /spawn

Myhome --- dodaje komende /sethome oraz /home.
chodzi w tym o to, ze gdy wpiszemy w naszym domku komende "/sethome" nasza aktualna pozycja sie zapisze. nastepnie idac gdzies na wyprawe i chcac szybko wrocic do domu mozemy wpisac tylko /home  i oto w magiczny sposob znajdziemy sie w naszym domku xD
(wow jaka stylistyka xD)

Bedmessage v2.1 --- zalezy od was odsyłam do strony http://forums.bukkit.org/threads/gen-be … 953.21978/   jak chcecie to google tlumacz ( jak anglika nie lapiecie tam xD )


iChat --- zmodernizowany chat

Worldguard --- cuboidy(ochrony przed zniszczeniem)

LWC --- ochrony skrzynek drzwi itp.

InventorySort --- sortowanie przedmiotow ukladanie ich w skrzyni poprzez komende /srtc


Moga byc jeszcze inne pluginy z strony  http://plugins.bukkit.org wystarczy ze mi powiecie ktory mam wgrac xD a ja sie wtedy zastanowie... xD


PLANY NA PRZYSZLOSC





Brak planow xD

Offline

 

#2 2011-07-13 21:17:25

MOorT

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Serwer...

Mi sie podoba ale w waszych planach zrubcie jeszcze Łasnice ?

Offline

 

#3 2011-07-22 16:39:18

Daminnes

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Serwer...

MOorT napisał:

Mi sie podoba ale w waszych planach zrubcie jeszcze Łasnice ?

Może zrobimy zależy od innych jak chca ale jakby co bedzie to pierwszy pomysł który zrealizujemy (jeśli przejdzie) ja jestem za xD

Offline

 

#4 2011-07-25 07:55:30

Nakolegie

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Serwer...

Ja myśle ze takie nazwy jak Łasnica to może będą ulice  to miasto podzielimy na ulice
i nawet łatwiej będzie się porozumiewać gdzie się  jest i w prowadzić numer domu  do tego nie cza numerów 

np.Dom MOort'a
      ul.Łaśnica 14

co o tym myślicie

Offline

 

#5 2011-07-25 13:57:57

Daminnes

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Serwer...

Nakolegie napisał:

Ja myśle ze takie nazwy jak Łasnica to może będą ulice  to miasto podzielimy na ulice
i nawet łatwiej będzie się porozumiewać gdzie się  jest i w prowadzić numer domu  do tego nie cza numerów 

np.Dom MOort'a
      ul.Łaśnica 14

co o tym myślicie

Jak dla mnie spox.. cza tylko czekac az moort odpisze co o tym sadzi xD


Ok wielkie uruchomienie servera , w zasadzie nowej mapy o godz. 16:00 .. pluginy beda dodawane stopniowo jeśli ktoś wybierze dzialke na której bedzie sie chciał osiedlic idzie do administracji.. (budynek z cegly kolo respawnu) i zglasza to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlobek46.pun.pl www.nar.pun.pl www.petz5forum.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.gildia1.pun.pl